Ana Sayfamız

Masa Sandalye Süslemesi

Sünnet Tahtı

SÜNNET DÜĞÜNÜ SOKAK SATICILARI ; Popcorn , Mısırcı , Macuncu , Şerbetçi , Simitçi , Dondurma satıcısı , Tatlıcı , Elma Şekerci , Uçan balon satıcısı ve buna benzer satıcı karakteri hizmeti

Sokak Satıcıları

Türkiye Sünnet Düğünü Organizasyonu sitemize Hoş Geldiniz.                İletişim Bilgilerimiz

Çeşitli Hizmetlerimiz

Havai Fişek Gösterisi

Volkan Konfeti Hizmeti

Bize Sorularınızı Yazınız

Sünnet düğünü bilgi hattı 0-544-929-08-35

   [email protected]

Sünnet düğünü hizmeti verdiğimiz sitemiz üzerinden düğün ve her türlü organizasyonlarda sokak satıcısı ve ürünlerini alabilir. Organizasyon ve sünnet düğünü gibi görsellik isteyen anları sevdiklerinize yaşatabilirsiniz. Beli ve başlıca sokak karekterli satıcılarımız şu şekildedir.

sokak satıcıları

SOKAK SATICILARI HİZMETİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

macuncu sünnet düğünü macuncu pamuk şekeri arabası mısır patlatma arabası pamuk şekeri helva arabası ve mısır patlatma arabbası kestane satıcısı

Pamuk Helva yada pamuk şekeri hizmetimiz Popcorn yada Mısır patlatma aracı ile hizmet vermekteyiz. Macuncu hizmetimiz ile sopalara renkli baldan tatlı macun kıvamlı şekerleri sararak ziyaretçilerinize eski hoş anıları yaşatıyoruz. Kestane satıcısı ile kışlar daha zevkli.

Macuncu balon satıcısı uçan balon satıcısı şerbetçi Halka tatlısı simitçi

Uçan balon satıcısı , şerbetçi , halka tatlıcı , simitçi gibi görsel sokak satıcıları organizasyonlarınızda ve sünnet düğünü gibi özel gününüzde düğün alanının belli bir kısmında durarak hoş bir görüntü sergilemektedir.

elma şekeri satıcısı dondurma satıcısı çikolata şelalesi lokma tatlıcısı Macuncu

Elma şekerci , Dondurmacı , çikolata şelalesi , lokmacı , Macuncu gibi görsellerde ziyaretçilerinize sunabileceğiniz hizmetlerimiz arasındadır.

Sünnet arabası süsleme yada sünnet ortamında kumaş süslemesi dışında her türlü masa ve sandalye kiralama hizmeti için firmamız sizlere destek vermektedir.Sizlere özel düğün organizasyonu hizmetimiz için bizlerden aynı ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizlere özel hazırlanan fiyat tekliflerimiz ile sizlere uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Kaliteli düğün organizasyonları için bizim ile irtibat kurunuz.

Kurumsal telefonumuz ;   444 0 209 ve 444 2 795

ANKARA  0-312-3195868    İSTANBUL Anadolu  0-216-3860018   İSTANBUL Avrupa  0-212 2111508

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;
TURKCELL     0-537-510-96-18     VODAFONE    0-544-929-08-35     AVEA    0-505-394-29-32